Tajemství rakouských truhlíků

Které ženě by se nelíbilo mít na oknech ony poklady známé z romantických filmů v horském prostředí? 

truhlíky
A znáte to tajemství ? Můžete je zalévat třeba denně konvičkou, ale dáte jim to přesné množství, které Váš truhlík potřebuje k tomu, aby Vám dělal radost a ne jenom starost?  Pokud jste ještě nezkoušeli žádný zavlažovací systém, na trhu je jich spoustu, které potřebují buď baterii, elektřinu, nebo přívod z vodovodního kohoutku, na které mnohé místa Vašich balkónů nebo parapetů nedosahují.  Zavlažovací systémy Blumat, neboli "tajemství alpských balkónů", nic z toho nepotřebují, postačí třeba i obyčejná PET láhev plná vody,

img_0800

nebo jakákoli jiná nádoba položená výše než jsou Vaše květináče. U systémů Blumat i Tropf- Blumat totiž pracuje pouze fyzika a rostliny si samy regulují přívod vody. 

bew_beta_1

 

Tropf-Blumat  systém je určen pro pěstování v květináčích a to i pro úplné začátečníky, instalaci zvládne téměř každý. Kromě první instalace není potřeba jiné péče, pouze doplnění vody, popřípadě přidání živin ve formě hnojiv.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení