V případě dotazů na výrobky Blumat a Tropf Blumat nás kontaktujte na č. 737 176 576 nebo na michal@hahn.cz

Další tipy kde Tropf-Blumat použít

Po předchozím článku plném krásy z převislých truhlíku z Alpských tajů se dnes podíváme i na jiná místa, kde je výhodné a vhodné zavlažovací systémy Blumat použít. 

sklenik

Jedná se například o velká zahradnictví, kde se pěstují květiny všech rozměrů a barev ve sklenících. Taktéž skleníky plné zeleniny třeba jen pro domácí užití. Zavlažovací systémy neslouží jen do exteriéru, ale jsou vhodné i do interiéru, jen je potřeba si správně vybrat, který je ten vhodný. Na výběr je toho dostatek pro všechna použití.

3d-p1020368-4c73c7b28c889

V neposlední řadě si zavlažovací systém Tropf-Blumat oblíbili taktéž pěstitelé konopí. Sdílejí své zkušenosti a ptají se na názory ve všech možných internetových diskuzních fórech.

Ukázka některých názorů a zkušeností: 
A: "Ahoj koupil sem Tropf Blumat a chci se zeptat jestli s tím nemáte někdo zkušenosti. Mám to v kokosu zapíchaný 2 dny a dneska jsem trošku povolil kohoutky, protože kokos by mel být furt vlhký, jinak jsem ho zalíval každý den před zhasnutím. Tak jestli s tím někdo už dělal byl bych vděčný za INFO Díky.

B:"Jo, je to super, pokud to dobře seřídíš, můžeš odjet na jak dlouho chceš :)"

C:"Musíš ale mít nádrž asi metr nebo půl nad květináčem, protože to kape samospádem (nepotřebuješ el.). Jak se to šteluje se dočteš v návodu. Chce to fakt naštelovat poctivě, když to uděláš špatně, tak ti kytka uschne. Jinak není problém. Fakt mohu doporučit.

0009

Věříme, že ať už pěstujete cokoli, jednoduchý Blumat systém si jednoduše oblíbíte.