Blumat je automatický zavlažovací systém. Zavlažování kapající vody pracuje bez napájení a bez zavádění, zavlažovací systém je řízen porézním jílovým kuželem. Můžete automaticky napájet rostliny i bez trvalého připojení vody. Pro použití v interiérech je nejlepší napájet květiny pomocí adaptéru Blumat Classic nebo Blumat Easy. Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo volejte 737 176 576.

Tropf Blumat maxi vč. T-spojky

Kód: 35200
Tip
Značka: Blumat
130 Kč / ks 107,44 Kč bez DPH
Skladem (117 ks)

1x senzor Tropf Blumat Maxi - se silikonovou hadičkou 60 cm a T-kusem průměr 8-3-8 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tropf Blumat Maxi

1x senzor Tropf Blumat Maxi - se silikonovou hadičkou 60 cm a T-kusem průměr 8-3-8 mm.

Instalace

Tropf-Blumat Maxi pracuje přesně stejným způsobem jako normální senzor Tropf-Blumat. 

Zalejte půdu dobře půl hodiny před vložením! Umístěte Tropf-Blumat Maxi do půdy do hloubky cca. 15-18 cm směrem k okraji kořenového shluku. Nebo asi 5-8 cm od okraje květináče v případě užití květináče.

V případě čerstvě rozmístěných rostlin vložte Blumat Maxi přímo do půdy (nikoli do kořenových kuliček), otočte jím ve směru hodinových ručiček a potom jemně zatlačte půdu dolů.

V případě hustého růstu kořenů nebo velmi tvrdé půdy nejprve propíchněte otvor směrem k okraji kořenového shluku. Naplňte díru do poloviny sypkou zeminou, potom vložte Tropf-Blumat Maxi a vodu znovu velkoryse, aby jílový hrot měl dobrý kontakt s půdou. Poté vyplňte otvor půdou.

Polohování

Odkapávací trubice musí vyčnívat 8-10 cm z Tropf-Blumat Maxi. Povolte seřizovací šroub, dokud z kapací trubice nevyteče voda. Potom pomalu otáčejte šroubem ve směru hodinových ručiček, dokud na kapající trubici nezůstane jen jedna kapka vody. Potom šroub utáhněte o jednu další značkovací šipku (1/8 otáčky).

Při použití Tropf-Blumat Maxi pro zalévání bude povrch půdy obecně suchý. To je normální, protože Tropf-Blumat Maxi reguluje vlhkost kolem kořenů.

 

 

Tropf-Blumat Maxi
Tropf-Blumat Maxi
Tropf-Blumat Maxi
Tropf-Blumat Maxi

maxi2-en

Doplňkové parametry

Kategorie: Odkapávací senzory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 28.5.2020
Funguje jak má .